piątek, 9 listopada 2012

Catrice - It's Rambo No.5

Lato powoli mija, a wraz z nim moja ochota na soczyście kolorowe, neonowe, oczodajne kolory. Lipiec i pierwsza połowa sierpnia minęły pod znakiem zieleni, żółci, różów, turkusów i innych typowo letnich odcieni.

Po takiej dawce kolorów przyszedł moment na coś spokojniejszego, stonowanego. Wybór padł na lakier z firmy Catrice. Jest to numer 670 o jakże wdzięcznej nazwie :) It's Rambo No.5
Odcień to mix ciemnej zieleni z szarością. Wystarczy 1 warstwa lakieru do całkowitego pokrycia płytki. Wysycha bardzo szybko, nie tworzy smug. Pędzelek dobrze wyprofilowany, ułatwia aplikację. Na paznokciach utrzymuje się 3 dni w dobrym stanie.
Pojemność 10 ml.
sobota, 3 listopada 2012

Turkusowo

Uwielbiam, kocham kolor turkusowy. Na paznokciach u rąk prezentuje się świetnie. Nie nakładałabym go na paznokcie u nóg, można uzyskać wygląd topielca :)Śliczny kolor z kolekcji Miss Sporty Et Voila! przeznaczony do francuskiego manicuru. Do całkowitego pokrycia płytki paznokcia wystarczą dwie warstwy lakieru. Nie tworzy smug, ładnie się rozprowadza i dość szybko wysycha. Pędzelek jest po prostu cudny. Bardzo dobrze wyprofilowany, równo przycięty, dopasowany do kształtu paznokcia. Jest to duży plus, który ułatwia malowanie paznokietków.
Trwałość przeciętna, na moich paznokciach utrzymywał się 3 dni, później wyglądał już mało elegancko.

Pojemność 8 ml.

piątek, 2 listopada 2012

My Secret Pearl Touch Eye ShadowPerłowy, jedwabisty cień My Secret jest ostatnio nieodłącznym elementem mojego codziennego make-up'u. Ostatnio przechodzę fazę delikatnie podkreślonych oczu i ust w intensywnych, zdecydowanych kolorach.

Cień łatwo się rozciera i miesza z innymi cieniami. Można go z łatwością nakładać palcem.
Jest delikatny, o satynowym wykończeniu. Na moich powiekach cienie nie utrzymują się długo, natomiast jego trwałość jest pozytywnym zaskoczeniem. Na bazie utrzymuje się 7-8 godzin.

Odcień 103, niezwykle delikatna, połyskująca perła.