środa, 3 grudnia 2014

Wyniki rozdania !

Cześć :)

Dzisiaj post, na który pewnie czekacie niecierpliwie. Wyniki rozdania.

Zanim ogłoszę zwycięzcę chcę napisać jeszcze kilka słów.

Bardzo serdecznie dziękuję każdemu za udział w rozdaniu. Cieszę się z każdego zgłoszenia. Jednocześnie jest mi smutno, że mogę nagrodzić tylko jedną osobę. Ale pocieszam się tym, że będzie jeszcze dużo innych rozdań i każdy będzie miał szansę na wygraną.

Dziękuję za Wasze odpowiedzi na pytanie o ulubioną porę roku. W odpowiedziach pojawiły się wszystkie : wiosna, lato, jesień i zima. Każda jest piękna, bo każda ma swój niepowtarzalny urok.


BARDZO WAŻNE : muszę o tym powiedzieć, ponieważ przy poprzednich rozdaniach była taka sytuacja. Kochani, w regulaminie jest napisane, że jeżeli ktoś przestaje obserwować bloga po ogłoszeniu wyników nie będzie mógł brać udziału w kolejnych rozdaniach. Przykro mi, że uciekacie, bo tym samym sami pozbawiacie się kolejnych szans na wygrane...
Wyniki ogłaszam TYLKO na blogu, nie piszę do zwycięzcy osobiście żadnej wiadomości. Czekam aż osoba, która wygrała napisze do mnie maila w przeciągu 3 dni od ogłoszenia wyników. Jeżeli zwycięzca się do mnie nie odezwie losuję następną osobę, która otrzyma nagrodę.


A teraz wyniki! :)
Kochana, bardzo serdecznie Ci gratuluję i czekam na e-mail z danymi do wysyłki, proszę napisz na adres beauty.natural.ladyhope@gmail.com


43 komentarze:

 1. No nie wierzę, że mi się poszczęściło :D Dziękuję :) Już piszę maila :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłam blisko, gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Swietnie :p, Gratuluje wygranej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nowy rozdział ♥
  Zapraszam do komentowania :D
  http://hellorskyy.blogspot.com/2014/12/she-is-my-little-angel.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję <3

  http://julia-and-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. było blisko ale nie tym razem ;P gratuluję szczęściarze ;)

  OdpowiedzUsuń