piątek, 27 lutego 2015

Laura Conti - Bezzapachowy zmywacz emalii do paznokci w chusteczkach

Cześć :)


Bezzapachowy zmywacz emalii do paznokci w chusteczkach Laura Conti znalazłam wśród kosmetyków, które dostałam do testowania od firmy Coloris. Bardzo zaciekawił mnie ten produkt, głównie dlatego, że nigdy nie używałam zmywacza do paznokci w formie chusteczki. Jeżeli jesteście ciekawe jak się u mnie sprawdził to zapraszam na recenzję :)

Biały kartonik, na którym widać zadbane dłonie o pięknych paznokciach. Na opakowaniu zawarte są wszystkie niezbędne informacje (działanie, skład, data ważności).
Każda chusteczka pakowana jest w osobną saszetkę. Jak widać na saszetkach również znajdują się informacje - 100% bez drażniącego zapachu, jedna chusteczka ma wystarczać na 10 paznokci, dodatek ekstraktu ze skrzypu polnego (działającego wzmacniająco na paznokcie).


Chusteczki są dość duże i mocno nasączone zmywaczem.Działanie
Od producenta:
Bezzapachowy zmywacz do paznokci, niezwykle wygodny i łatwy w użyciu. Nie zawiera octanów, acetonu, toluenu ani innych substancji o drażniącym zapachu. Pozwala na dokładne oczyszczenie płytki paznokcia z każdego, nawet najbardziej odpornego lakieru. Niezwykle wydajny – jedna saszetka pozwala na zmycie lakieru z paznokci u obu dłoni. Dodatek ekstraktu ze skrzypu polnego, dostarcza mikroelementów oraz nadaje elastyczność płytce paznokcia. Nowoczesna formuła zmywacza zapobiega wysuszaniu i łamliwości paznokci. Ma działanie wzmacniające i nabłyszczające. Polecany do paznokci naturalnych. Nie wysusza i nie uszkadza płytki paznokciowej jak tradycyjne zmywacze. Bardzo wygodny sposób użycia – saszetki z chusteczkami nasączonymi preparatem zmywającym emalię. Niezastąpione w podróży i w czasie wakacji.


Skład:Moja opinia
Opakowanie jest małe, zgrabne, estetyczne - spokojnie zmieści się w każdej torebce. Chusteczki są pakowane osobno, w saszetki - jest ich 5 sztuk. Bardzo fajnie, bo można sobie taką pojedynczą saszetkę włożyć do torebki i mieć zawsze przy sobie - nie zajmuje dużo miejsca, a może się przydać w awaryjnej sytuacji.
Jeśli chodzi o zapach to rzeczywiście muszę przyznać, że nie jest taki jak w typowych zmywaczach do paznokci. Jest wyczuwalny, ale to raczej delikatny i neutralny zapach - absolutnie nie drażniący.
Producent twierdzi, że jedna chusteczka wystarcza na 10 paznokci. Moim zdaniem wystarczy spokojnie na 20 :D Chusteczka jest spora, spokojnie można zmyć paznokcie u rąk i stóp. Jeżeli mamy nałożony jakiś brokat to wiadomo, że takie lakiery trudniej się zmywa i wtedy rzeczywiście może chusteczka wystarczy tylko na 10 paznokci.
Chusteczki są bardzo dobre. Dokładnie i szybko zmywają lakier z paznokci. Niezależnie czy to delikatny odcień nude czy krwista czerwień - szybko znika z paznokci. Przy lakierach z drobinkami i przy brokatach jest już trochę trudniej, trzeba się trochę napracować żeby je zmyć, ale da się. Chusteczki nie wysuszają płytki paznokcia, nie zauważyłam też żeby je wzmacniały. Bardzo dobry produkt, warty wypróbowania, ale moim zdaniem taka forma zmywacza do paznokci jest dobra na wyjazdy, podróże. Warto mieć też zawsze jedną saszetkę w torebce, bo lakier może niespodziewanie odprysnąć. Wydajność jest słaba z wiadomych przyczyn. Nie używałabym ich w zastępstwie zwykłego zmywacza, na co dzień - dlatego, że to po prostu by się nie opłacało :) Produkt sam w sobie naprawdę świetny i godny wypróbowania.

Zmywacz w chusteczkach można kupić tutaj (klik) w cenie 6,49 zł.
Kosmetyk otrzymałam do testów od firmy Coloris.
Fakt otrzymania kosmetyku do testów nie wpłynął na moją opinię.

20 komentarzy:

 1. Dla mnie super rozwiązanie na wyjazd :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jeszcze nie miałam zmywacza w chusteczkach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zmywacza w chusteczkach nie testowałam jeszcze, ale myślę, że byłby idealny na wyjazd :)

  OdpowiedzUsuń
 4. cena nie jest wysoka więc na wyjazdy warto wziąć je ze sobą :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe ile firm jeszcze je wypuści ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Taki gadżet zdecydowane jest świetny na wyjazd :)

  OdpowiedzUsuń
 7. super są takie chusteczki- w razie czego zawsze mogą poratowac :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Miałam je i strasznie polubiłam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. ja jakoś do tych chusteczek nie mogę się przekonać ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Za taką cenę, chętnie bym się skusiła na wypróbowanie!♥

  OdpowiedzUsuń
 11. warto mieć w awaryjnych sytuacjach taką chusteczkę w torebce :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Widzę, że te zmywacze w chusteczkach są coraz bardziej popularne :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Chusteczki są przydatne, ale do np. piasków lepiej wybrać zwykły zmywacz :) Jest szybciej :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Oj chyba nie zamienię mojej Isany na nic innego ;).

  OdpowiedzUsuń
 15. Mam chusteczki innych firm ale chyba, żadna nie wystarczyłaby na 20 paznokci więc chyba nieźle te wypadają :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie miałam jeszcze takiego zmywaczu.

  OdpowiedzUsuń
 17. Do torebki w sam raz właśnie, czy na wyjazd - chętnie wypróbuję, to dobre rozwiązanie :))

  OdpowiedzUsuń